אודותיי

מה יש לי להציע?

שמי אנאיס קורנברג, פסיכותרפיסטית דינמית, בעלת תואר שני בבריאות נפש קהילתית ותואר ראשון בפסיכולוגיה. כמו כן אני עובדת כאחות מוסמכת בתחום הפסיכיאטריה במחלקת נוער סגורה ובמיון פסיכיאטרי, דבר המקנה לי יתרון וזווית ראיה נוספת. את הפרקטיקום שלי בטיפול רכשתי במרפאת "הדרים" (בית חולים "שלוותה"), מרפאה לטיפול בהפרעות אכילה.  אני מתמחה בטיפול בנערות ונשים המתמודדות עם הפרעות אכילה מסוגים שונים, אכילה רגשית, דיכאון, התמודדות עם משברים, טראומות, קשיי ויסות רגשי, חרדות ועוד. אני משלבת גם הדרכת הורים.

אודותיי

בעלת תואר שני MA בבריאות נפש קהילתית מאוניברסיטת חיפה.תואר ראשון בפסיכולוגיה BA מהאוניברסיטה הפתוחה.תואר ראשון בסיעוד BA מאוניברסיטת תל אביב.בעלת הכשרה בפסיכותרפיה בעלת הכשרה דינמית , התכנית התלת שנתית ללימודים מתקדמים בפסיכותרפיה דינמית בית ספר "תמורות", אוניברסיטת בר אילן.

מטפלת בגישה פסיכודינמית בנוער ומבוגרים.  בין היתר מומחית בטיפול בהפרעות אכילה – אנורקסיה, בולימיה, אכילת יתר והתמודדות עם אכילה רגשית. מטפלת גם בקשיי ויסות רגשי, חרדות, טראומות, התמודדות עם משברים, דיכאון ועוד.

הדרכת הורים במידה ומדובר בטיפול בבני נוער

אני מקבלת לטיפול פרטני והדרכות הורים בקליניקה פרטית בתל אביב ברחוב קרליבך 7. יש לציין כי יש חניה בחינם בקניון TLV אשר נמצא מול הקליניקה. הטיפול הוא כ-50 דק בתדירות של פעם או פעמיים בשבוע (על פי הצורך), בהן נרקם תהליך טיפולי מותאם אישית על ידי שימוש בשיטת טיפול פסיכודינמית , או שילוב בין כמה שיטות בהתאם לצורכי המטופל.